Referencje

 • "Monika jest bardzo kreatywna i myśli w sposób nieszablonowy jak mało kto. Ponadto ma w sobie dużo zapału do pracy, energii i entuzjazmu. Jest nastawiona na efekty, otwarta na dyskusje i informacje zwrotne. Ciężko pracuje. Praca z nią to prawdziwa przyjemność, czego często dodatkowym „skutkiem ubocznym” jest nawiązanie z nią przyjaźni opartej na mocnych fundamentach. Konsultacje z nią znacznie poprawiają jakość projektów, które wykonujemy razem."
  Piotr TrzaskowskiUI/UX Designer
 • Z Moniką znam się od 2008 roku, zarówno w sferze zawodowej, jak i przyjacielskiej. Bez względu jednak na obszar Monika to żywiołowa, pełna energii i świetnych pomysłów, utalentowana, obdarzona niesamowitą wyobraźnią, kreatywna specjalistka od siania zamętu. Jest pozytywnie trzepnięta, co sprawia, że współpraca z nią jest ciekawa i owocna. Zawsze chętnie włączam się w projekty, w które jest zaangażowana.
  Kamil Girtler
 • Współpracowałem z Moniką Poniatowską przy kilku radiowych projektach. Charakterystyczne dla Moniki jest to, że do swoich zadań podchodzi z autentyczną pasją. Gołym okiem widać, że praca w branży medialnej, marketingowej sprawia jej satysfakcję. Stawia sobie poprzeczkę jeszcze wyżej od tej, którą stawiają przełożeni. Zawsze uderzała mnie też dbałość Moniki o najdrobniejsze szczegóły, chętnie wspiera też współpracowników w realizacji innych zadań, zawsze można liczyć na jej pomoc. Jest osobą życzliwą, koleżeńską, o dużym poczuciu humoru i dystansie do siebie.
  Marcin Kozłowskidziennikarz
 • Monika Poniatowska to osoba bardzo sympatyczna, energiczna, nie marudząca. Sumienność to jej drugie imię. Miałyśmy przyjemność współpracować ze sobą przy troszkę wymagającym przedsięwzięciu, gdzie nie było miejsca na panikę i z pewnością była to najbardziej kompetentną osobą z całego zespołu. Gorąco polecam, współpraca z nią to czysta przyjemność.
  Iwona Jankowskastylistka, Atelier Papillon
 • Monika zapytała mnie, za co cenię naszą współpracę, za jakie cechy. Zgodnie z prawdą odpowiadam, że "Balaamka" jest: otwarta, komunikatywna, miła, sympatyczna, kreatywna, wywiązuje się ze zobowiązań. Myśli nieschematycznie i zawsze wychodzi z tego coś ciekawego.
  Filip KułanowskiNaia.pl
 • Spotkałam Monikę w momencie, kiedy wraz ze Wspólniczką poszukiwałyśmy osoby, która przeprowadziłaby nas przez gąszcz, skomplikowanych dla nas, kwestii związanych z tworzeniem nowoczesnej strony internetowej oraz profesjonalnego profilu na facebook’u. Nasza współpraca trwała kilkanaście tygodni i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że przez cały ten czas Monika wykazywała się pełnym profesjonalizmem, odpowiedzialnością i kreatywnością. Była niezwykle dyspozycyjna, cierpliwie odpowiadała na nasze, niefachowe, pytania, tropiła błędy nawet w drobnych kwestiach. Ściśle też współpracowała z zespołem fachowców odpowiedzialnych za tworzenie naszej strony www. Monika, co szczególnie sobie cenimy, wykazała się też uczciwością , a jej działania były niezwykle przejrzyste (np. jeśli chodzi o kwestie finansowe). Nawiązując współpracę z Moniką Poniatowską zyskujecie Państwo satysfakcjonujący kontakt z kreatywną, otwartą i obdarzoną ogromną wiedzą specjalistką.
  Wioletta GurdakPoPolsku. Polish for Profesionals

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

+48 607 290 666

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

monika@balaama.pl