Skromnie o mnie

Monika to moje prawowite imię, przydomek „Balaama” pożyczyłam sobie od pewnej biblijnej postaci z Księgi Liczb. Idealnie upartej.
A poza tym… zgrabnie brzmi :).

Najlepiej odnajduję się w:

  • pisaniu
  • tworzeniu projektów od pomysłu do realizacji
  • pracy z dźwiękiem

To, czym się zajmuję, określam 3 słowami; „Pióro, mikrofon i wór pomysłów”.

Na stronie zamieszczam również najnowsze wydarzenia, pasje (radio, osły) oraz uwieczniam moje 2 urocze psy.

Uwielbiam „skrajnizm” – od naukowej powagi po śmiech do rozpuku i właśnie dlatego angażuję się w różne projekty – dla zachowania zdrowej równowagi.

Od zawsze jestem bardzo gościnna, zapraszam do kontaktu  :).

Monika

mons-pomysly

Newsy z kosmosu

  • do Tańca i do Różańca. Wraz z moimi Przyjaciółkami, Jolą i Agnieszką, porwałyśmy się na stworzenie radosnej społeczności. „Z Panem Bogiem i dobrym humorem – imprezujemy i wyjeżdżamy w Polskę”.  I mamy wiele innych, zaskakujacych pomysłów. Wiedz, że z nami nigdy nie jest nudno :).

  • Wesele na kółkach. Szaleństwo. Poprowadziłam wesele w autokarze! Moim zdaniem było dowieźć grupę blisko czterdziestu osób na ślub w przecudnym kościółku w Parku Ojcowskim. Na szczęście nikogo nie zgubiłam :). Uffff. Na trasie był uroczysty obiad, zwiedzanie Łagiewnik i powrót w szalonych rytmach do Warszawy. Śpiewaliśmy, gadaliśmy, konsumowaliśmy to i tamto…. Było bosko! Do tańca i do różańca. Tak jak

  • uPaid Wallet. Pod moimi skrzydłami mam portfel cyfrowy Masterpass, uPaid Wallet. Służy do płatności, przelewów z karty na kartę, w wersji mobilnej można dodać do niego karty lojalnościowe, dokumenty, paragony. Odpowiadam za jego rozwój, testowanie i wspieram ekspansję na cały świat :).

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

+48 607 290 666

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

monika@balaama.pl