Skromnie o mnie

Monika to moje prawowite imię, przydomek „Balaama” pożyczyłam sobie od pewnej biblijnej postaci z Księgi Liczb. Idealnie upartej.
A poza tym… zgrabnie brzmi :).

Najlepiej odnajduję się w:

  • pisaniu
  • tworzeniu projektów od pomysłu do realizacji
  • pracy z dźwiękiem

To, czym się zajmuję, określam 3 słowami; „Pióro, mikrofon i wór pomysłów”.

Na stronie zamieszczam również najnowsze wydarzenia, pasje (radio, osły) oraz uwieczniam moje 2 urocze psy.

Uwielbiam „skrajnizm” – od naukowej powagi po śmiech do rozpuku i właśnie dlatego angażuję się w różne projekty – dla zachowania zdrowej równowagi.

Od zawsze jestem bardzo gościnna, zapraszam do kontaktu  :).

Monika

mons-pomysly

Newsy z kosmosu

  • do Tańca i do Różańca Wraz z moimi Przyjaciółkami, Jolą i Agnieszką, porwałyśmy się na stworzenie radosnej społeczności ludzi wierzących. „Z Panem Bogiem i dobrym humorem – imprezujemy i wyjeżdżamy w Polskę”.  Nasz ostatni wyjazd zakończył się śpiewaniem karaoke w późnych godzinach nocnych w Wilczym Szańcu… miedzy bunkrami.

  • BASTION Yhm, siedzę w BASTIONIE, to nowy projekt, w którym pełnię samozwańcze stanowisko „Good Ghost of Project”, lub jak kto woli „Product Owner”. Trudno  opisać, czym się zajmujemy, pójdę na łatwiznę i przyświecę hashtagami: #Blockchain #securemessanger #IoT #VR/AR #future

  • Badania i Rozwój Pod moimi skrzydłami kiełkuje nowy projekt badawczo – rozwojowy. Pochylam się w nim nad cyber walletem, łączącym w sobie płatności zdalne i zbliżeniowe. I nie tylko. Sprawdzamy co kręci użytkownika i jak bardzo. Co warto tam upchać, a co warto sobie darować… Dam znać, jak sprawdzimy i wdrożymy to cudo w życie :).

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

+48 607 290 666

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

monika@balaama.pl